Social Innovation Weekend

První inovační víkend týkající se sociálních témat v rámci všech zemí Visegrádské čtyřky proběhne již 23-25.listopadu 2018 v Business Link Coworkingu v pražských Holešovicích.

Všichni s plnou hlavou nápadů, zbystřete!

Nemusíš být ajťák ani mít dokončené vzdělání, aby si se mohl zúčastnit inovativního víkendu. Je nám jedno, kolik Ti je, jaký obor studuješ nebo čím se živíš. Po vzoru úspěšných hackathonů budeš mít 48 hodin a k ruce zajímavé mentory ze social nebo business sféry na to, abys vymyslel inovativní řešení problémů, které se pojí s tématem zadluženosti, přístupu k informacím neslyšících nebo kterak překlenout propast mezi generacemi. Všechna řešení, která vzniknou přes tento inovační víkend budou prezentována před odbornou porotou a na konci můžeš vyhrát konzultace od odborníků, exkluzivní vstup na Ashoka European Changemakers Summit 2019 nebo další zajímavé ceny.

Co Ti to ještě přinese?

Kromě výher přispěješ vlastními myšlenkami a nápady k vývoji řešení sociálních problémů, poznáš lidi, kterým také nejsou problémy společnosti jedno. Navíc, zaplatíme ti náklady na cestování do výše 100 EUR a jídlo a pití bude taky na nás. Prostor, kde budeš přetavovat svoje nápady v prezentaci a inovaci, Business Link, je největší a nejmodernější coworkingové centrum v Praze s běžeckou dráhou a obrovskou terasou na střeše.

Akce bude probíhat za účasti mladých mozků z různých zemí, takže se procvičíš i v angličtině.

Více info na webu nebo Facebooku.

Úvod > Aktuálně > Social Innovation Weekend