Albeř

Tradiční setkání 1. ročníků

Proč na akci jet?

  • Seznámíte se svými spolužáky, některými vyučujícími i studenty ze starších ročníků a jejich spolkem (a můžete se rovnou zapojit).
  • Zjistíte, jak to chodí (a jak vyzrát na byrokracii).
  • Zjistíte, co vás čeká (a nemine)…
  • … a jak to zvládnout.
  • Program nabízí interakční výcvik, tipy jak studovat a nezbláznit se a vaši první sociologickou konferenci.

Především se ale jedná o skvělou akci, na kterou budete vzpomínat nejen jako na příjemný začátek vašeho studia, ale i začátek mnohých přátelství.

A možná vám starší studenti poradí, jak bez problémů proplout studiem…

Akce se koná 8. až 11. září 2020 ve Výcvikovém areálu UK Albeř.
Cena akce:  1200,- Kč

Přihlašování na https://ktv.ff.cuni.cz/sportovni-kurzy/ – název kurzu je Podzimní Albeř.

Přihlášení a zaplacení nejpozději do 30. srpna.

Kontaktní osoba: Eva Richter: eva.richter@ff.cuni.cz

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Vzhledem k tomu, že se soustředění koná ve sportovním středisku UK, nabízíme Vám možnost také sportovního vyžití: basketbal, volejbal, kopaná, gymnastika, tenis, stolní tenis, turistika. (V případě zájmu o tenis je třeba přibalit vlastní raketu a míčky.)

Ubytování: ve stanech s podsadou.

Stravování: začíná v úterý 8. září večeří a končí v pátek 11. září obědem/popř. balíček na cestu.

V úterý není zajištěn oběd! Vezměte si proto dostatek jídla (večeře je cca v 18 hodin). Na místě je okénko s prodejem sušenek apod., ale bývá otevřeno jen v době výdeje jídel a po večeři.

Vezměte si jistě sebou: teplý spací pytel, sportovní oblečení a obuv i teplé oblečení; dále tužku, papír/sešit, občanský průkaz, průkaz zdravotního pojištění. Obuv vhodnou na celodenní pěší výlet a do vlhkého počasí! Doporučujeme baterku do stanu.

Možnost nabití mobilních telefonů je velmi omezená!

Cena pobytu: 1200,-Kč

Číslo účtu pro úhradu: 85631011/0100
Variabilní symbol: 625000450
Specifický symbol: Vaše datum narození
Do poznámky uveďte: Vaše jméno a příjmení.

Potvrzení o zaplacení vezměte s sebou.

Pokud platíte z jiného účtu (není shodné jméno a příjmení či alespoň příjmení), napište tuto informaci e-mailem na: zdena.hrazdirova@email.cz.

Cena zahrnuje dopravu z Prahy, stravování a ubytování ve stanu.

Je rovněž možné ubytování v chatce (cena je pak 1 400,- Kč, doplácí se na místě). Chatky jsou určeny především pro zdravotně oslabené!

Doprava: Společnou dopravu autobusem z Prahy na Albeř zajišťuje katedra psychologie s katedrou TV. V případě individuální dopravy si každý dopravu hradí sám a cena pobytu je pak 1.000,- Kč (1.200,- Kč chatka).

Odjezd společně autobusem:

V úterý dne 8. září 2020 v 10:00 hodin z Prahy – z parkoviště nad vestibulem Hlavního nádraží (ČD), vedle magistrály (směr Václavské náměstí). Sraz nejpozději v 9:45 hod.

Kontaktní osoba při odjezdu: Anna Vostruhová (731 050 141)

Se studenty, kteří mají výhodnější spojení z místa bydliště nebo zvolí individuální způsob dopravy, je sraz na Albeři nejpozději ve 13:00 hod. (spojení: Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, směr Slavonice, zastávka Albeř – sádky, pak asi 500 metrů pěšky po směru jízdy – sportovní středisko UK je u rybníka Osika).

Program úvodního soustředění končí v pátek 11. 9. nejpozději ve 12 hod. Odjezd z Albeře je v pátek individuální, společná doprava není zajištěna.

Kontakt za organizující Katedru TV: Mgr. Zdena Hrazdírová  zdena.hrazdirova@email.cz, mobil 737 909 057

Úvod > Albeř