Albeř

Tradiční setkání 1. ročníků

Proč na akci jet?

  • Seznámíte se svými spolužáky, některými vyučujícími i studenty ze starších ročníků a jejich spolkem (a můžete se rovnou zapojit).
  • Zjistíte, jak to chodí (a jak vyzrát na byrokracii).
  • Zjistíte, co vás čeká (a nemine)…
  • … a jak to zvládnout.
  • Program nabízí interakční výcvik, tipy jak studovat a nezbláznit se a vaši první sociologickou konferenci.

Především se ale jedná o skvělou akci, na kterou budete vzpomínat nejen jako na příjemný začátek vašeho studia, ale i začátek mnohých přátelství.

A možná vám starší studenti poradí, jak bez problémů proplout studiem…

Akce se koná 4. až 7. září 2023 ve Výcvikovém areálu UK Albeř.
Cena akce:  1600,- Kč

Přihlašování na https://ktv.ff.cuni.cz/sportovni-kurzy/prvnirocniky-alber/.

Přihlášení a zaplacení nejpozději do 20. srpna.

Kontaktní osoby: Eva Richter: eva.richter@ff.cuni.cz
Petra Poncarová: petra.poncarova@ff.cuni.cz

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE na webu https://ktv.ff.cuni.cz/sportovni-kurzy/prvnirocniky-alber/

Vzhledem k tomu, že se soustředění koná ve sportovním středisku UK, nabízíme Vám možnost také sportovního vyžití: basketbal, volejbal, kopaná, gymnastika, tenis, stolní tenis, turistika. (V případě zájmu o tenis je třeba přibalit vlastní raketu a míčky.)

Ubytování: ve stanech s podsadou.

Stravování: začíná v pondělí 4. září večeří a končí ve čtvrtek 7. září obědem/popř. balíček na cestu, úterý a středa plná penze.

V pondělí po příjezdu není zajištěn oběd! Vezměte si proto dostatek jídla (večeře je cca v 18 hodin). Na místě je okénko s prodejem sušenek apod., ale bývá otevřeno jen v době výdeje jídel a po večeři.

Vezměte si jistě sebou: teplý spací pytel, sportovní oblečení a obuv i teplé oblečení; dále tužku, papír/sešit, občanský průkaz, průkaz zdravotního pojištění.

  • Obuv vhodnou na celodenní pěší výlet a do vlhkého počasí!
  • Doporučujeme baterku do stanu.
  • Možnost nabití mobilních telefonů je velmi omezená!

Hrajete-li na nějaký snadno přenositelný hudební nástroj, vezměte jej 😉

Cena pobytu: 1.600,-  Kč. Úhradu proveďte bankovním převodem nejpozději do 20.8. 2023. Pokyny k platbě Vám přijdou emailem po přihlášení. Závazně přihlášeni jste až po zaplacení. Potvrzení o zaplacení vezměte s sebou. Cena zahrnuje stravování a ubytování ve stanu. Pro zdravotně oslabené (je třeba doložit lékařským potvrzením) je možné ubytování v chatce (cena je pak 2.200,- Kč).

Doprava: Společnou dopravu autobusem z Prahy na Albeř zajišťuje katedry psychologie a sociologie s katedrou TV. Cena je cca 400,- Kč (bude záležet na vytížení autobusu). V přihlášce závazně vyplňte, jestli o společnou dopravu autobusem z Prahy na Albeř máte zájem. Peníze za dopravu vybereme v hotovosti po příjezdu na Albeř.

Odjezd společně autobusem: v pondělí dne 4. září v 10:00 hodin z Prahy – z autobusového nádraží Roztyly. Sraz nejpozději v 9:45 hod.

Se studenty, kteří mají výhodnější spojení z místa bydliště nebo zvolí individuální způsob dopravy, je sraz na Albeři nejpozději ve 13:00 hod. (spojení: Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, směr Slavonice, zastávka Albeř – sádky, pak asi 500 metrů pěšky po směru jízdy – sportovní středisko UK je u rybníka Osika).

Program úvodního soustředění končí ve čtvrtek 7. 9. nejpozději ve 12:00 hod.
Odjezd z Albeře je ve čtvrtek individuální, společná doprava není zajištěna.

Kontakt za organizující Katedru TV: Mgr. Jana Rachnevová   jana.rachnevova@ff.cuni.cz,mobil 774 539 252.

Úvod > Albeř