Schůzka pro zájemce o nMgr studium v AR 24/25

  • Chcete si udělat pořádek v tom proč a jak se proměňují současné společnosti?
  • A naučit se k tomu pokročilou analýzu interakcí mezi větším množstvím proměnných nebo se hlouběji seznámit s kvalitativními postupy?
  • Případně Vás lákají základní otázky sociologické teorie?
  • Chcete se věnovat do hloubky vlastnímu tématu, vybrat si z nabídky specializací sahající od sociologie internetu přes veřejné mínění k deviacím a socio-ekonomickým analýzám, nebo zkusit si týmovou práci na výzkumném projektu?

Pokud byste alespoň na jednu otázku odpověděl/a ano, zvažte studium navazující magisterské sociologie. Nejste si jistí, v čem by byl takový obor dobrým přídavkem k Vašim znalostem z bakalářského studia? Máte obavy, jak byste studium zvládali, pokud máte bakaláře z jiného oboru, případně jste studovali bakalářskou sociologii či jiný příbuzný obor na jiné fakultě? Zajímalo by Vás, jak probíhá studium a co byste se naučili? Případně byste si rádi ověřili, co se s takovým oborem dá dělat? Nebo už jste rozhodnutí podat si přihlášku, ale rádi byste zjistili, na co a jak se připravit? Nebo … máte jakoukoli jinou otázku k přijímačkám, studiu či uplatnění?

Pak určitě nezapomeňte připojit se v úterý 26. 3. 2024 od 18:30 k Informačnímu setkání pro zájemce o navazující magisterské studium na katedře sociologie FF UK, a to na Zoom odkazu https://cesnet.zoom.us/j/97560344194, kde na Vaše dotazy odpoví garant přijímacího řízení Petr Lupač a ke studiu na Mgr stupni i Eva Richter.

 

Úvod > Aktuálně > Schůzka pro zájemce o nMgr studium v AR 24/25