Socinema: Into The Wild

Pozvánka na promítání filmu Into The Wild od studentského spolku SOCKA:

Socinema je zpět!
Tentokrát tu máme životopisné drama o útěku z civilizace Into the wild z roku 2007! Scénář a režie Seana Penna daly vzniknout dalšímu kultovnímu filmu, který by asi nikomu neměl uniknout, a už vůbec ne sociologovi!
Navíc pro vás máme skvělou zprávu – po promítání se můžeme všichni těšit na komentář od Jakuba Mlynáře a diskuzi o filmu.
Neváhejte tedy a pojďte si ve čtvrtek 6. 6. trochu odpočinout od zkouškového, zároveň neprokrastinovat, avšak rozjímat nad životem mimo civilizaci v dnešní společnosti, únikem, sociální změnou a dalšími tématy, která nás v souvislosti s filmem napadnou.

Promítaní se bude konat ve Studentském domě v Hybernské 4. Promítaní nezačne hned v 17:30, ale budeme rádi, když přijdete v co největším počtu včas, abychom mohli začít co nejdříve.
Kdybyste věděli o nesociologickém kamarádovi, který by měl zájem se účastnit, vemte ho s sebou!

Těšíme se moc!
Vaše SOCKA