Nabídka práce za stipendium: PR a propagace – Wikisofia

Do našeho studentského fakultně zaštítěného projektu hledáme nového člověka, který by se staral o PR a propagační aktivity s projektem spojené, a to za atraktivní stipendijní odměnu.

Jsme projekt Wikisofia (https://wikisofia.cz/wiki/Hlavní_strana), který studentům humanitních oborů nabízí otevřený a bezplatně dostupný zdroj studijních materiálů v podobě odborných článků a skript na relevantní témata z vybraných společenskovědních disciplín.

V současné době se v rámci projektu věnujeme především sekci Psychologie a Informační studia a knihovnictví; propagace by se proto týkala především těchto dvou oborů. Cílem je však rozšiřovat a zároveň udržovat povědomí o Wikisofii napříč všemi humanitními obory.

Pracovní náplň:

-propagace projektu na sociálních sítích a na různých univerzitních a studentských akcích a veletrzích

-tvorba propagačních materiálů, inovace jejich podoby a zajišťování jejich distribuce

-plánování a řízení propagačního rozpočtu

-mapování a zvyšování obeznámenosti dílčích fakultních oborů s Wikisofií

-zjišťování potřeb studentů s ohledem na článkové okruhy na Wikisofii

-zajišťování dalších dílčích aktivit s propagací projektu souvisejících

Požadavky na kandidáta:

-zkušenosti a znalosti v oblasti PR a marketingu, případně ochota se samostatně v této oblasti vzdělávat a získané poznatky při práci na projektu uplatňovat

-kreativita a chuť vytvářet a vymýšlet nové věci

-spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

-prezenční studium na FF UK

Za práci nabízíme zajímavou finanční odměnu vyplácenou každý měsíc ve formě stipendií s možností finančního růstu.

V případě zájmu a pro další informace piště na náš e-mail redakce.wikisofia@gmail.com. Těšíme se na Vaše odpovědi! 🙂

Úvod > Příležitosti > Nabídka práce za stipendium: PR a propagace – Wikisofia