Nabídka práce: Asistent/ka – Obchod, administrativa pro Market Vision

Hledáme kolegu, který bude samostatný a komunikativní. Nebude mít problém s telefonickou komunikací a aktivní nabídkou služeb naší společnosti (e-mailem, telefonicky).

Co vás čeká:

  • příprava produktových prezentací a podkladů pro osobní schůzky
  • správa a aktualizace databáze klientů (CRM systém)
  • správa knowledge base o klientech a potenciálních klientech
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a dojednávání obchodních schůzek (e-mailová a následná telefonická komunikace)

Požadujeme:

  • výborná znalost českého jazyka
  • dobrá úroveň MS Office
  • pečlivost, samostatnost a výborné komunikační schopnosti
  • umění vyhledávání na internetu (vyhledávání informací o společnostech, kontaktů na požadované osoby apod.)
  • vytíženost cca 20-25 hodin týdně
  • upřednostňujeme studenty nižších ročníků VŠ

Co vám můžeme nabídnout:

  • získání zkušeností z oblasti marketingu/výzkumu trhu a obchodu
  • možnost dalšího růstu

Nabízíme dlouhodobou brigádu ve stabilní společnosti, pestrou pracovní náplň a mladý kolektiv. Nelpíme na pravidelné docházce, odpracované hodiny je možné rozdělit do dvou až pěti pracovních dní dle aktuálních časových možností.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na martina.farberova@marketvision.cz.

Více informací na https://www.marketvision.cz/volne-pozice

Úvod > Příležitosti > Nabídka práce: Asistent/ka – Obchod, administrativa pro Market Vision