Nabídka práce: Junior zpracovatel/ka dat nebo asistent/ka ve výzkumné agentuře

Chcete pracovat ve výzkumné agentuře? Anebo jen začít praxí během studia? Láká Vás rozmanitá pracovní náplň a chcete vyzkoušet trochu od všeho? Nebo možná jen hledáte zajímavou práci s možností krátkého úvazku? Tak to jste u nás správně! Využijte příležitosti a přihlaste se k nám na právě otevřenou juniorní pozici. Praxe není nutná!

Kdo jsme?
ResSOLUTION Group s.r.o. je renomovaná česká výzkumná agentura s rodinnou atmosférou, sídlem na pražském Žižkově a bohatými zkušenostmi v oblasti průzkumu trhu.

Co u nás budete dělat?

• Hlavní náplní práce je zpracování dat z našich výzkumů. To znamená pomoc s formální přípravou dotazníků a po uzavření výzkumu zpracování odpovědi do „srozumitelné“ formy (tabulky, prezentace…) podle požadavků klientů.
  • Součástí náplně ale jsou také různorodé – převážně administrativní – úkoly, které pomáhají zajistit běžný chod firmy, takže žádný Váš pracovní den nebude stejný .

Koho hledáme?
Kolegu/kolegyni na DPP, které/mu nechybí:

• Pracovitost, přemýšlivost a iniciativní přístup k práci;
  • Kladný vztah k číslům a analytické myšlení;
  • Pečlivost, přesnost, systematičnost;
  • Příjemné vystupování, komunikativnost a společenskost;
  • Schopnost rychle se učit novým věcem;
  • Perfektní znalost češtiny a minimálně základy angličtiny (slovem a písmem);
  • Znalost práce s MS Office (především s Excelem);
  • Minimálně středoškolské vzdělání;
  • Zájem o média a oblast výzkumu výhodou;
  • Ochota občas řídit služební auto výhodou.

Čím dalším si nás ještě získáte?
Empatií, pozitivní energií, úsměvem a přímočarostí. Náš tým funguje na principech férovosti a pečlivosti a každodenní úkoly plníme ve stanovených termínech. Zapadnete mezi nás.

Co Vám za to nabízíme?

• Činnost na zajímavých výzkumných projektech pro klienty z různých sektorů.
  • Rozmanitou pracovní náplň, která Vás neuzavře do jednoho oddělení, ale dovolí poznat různé oblasti firmy, lidi i obor jako takový.
  • Neformální prostředí a mladý a přátelský kolektiv lidí, kteří spolu rádi tráví čas i mimo práci.
  • Příležitost skvěle nastartovat Vaši kariéru (nejen) v oblasti výzkumu a vyzkoušet si trochu od všeho.
  • Samozřejmostí je zaškolení a seznámení s tím, jak to v oboru chodí.
  • Krásný výhled na žižkovskou věž přímo z kancelář.

Máte zájem o HPP? Neváhejte se nám ozvat také!

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám své aktuální CV na e-mail jobs@ressolution.cz.

Úvod > Příležitosti > Nabídka práce: Junior zpracovatel/ka dat nebo asistent/ka ve výzkumné agentuře