Setkání studentů s vedením katedry

Zveme studentky a studenty na setkání s vedením katedry, tedy k diskusi o výuce, studijních plánech, předmětech, směřování studia i katedry. Prostor je otevřen předkládání podnětů, připomínek, návrhů i nápadů k rozvoji jednotlivých předmětů i koncepce studia a katedry. Kromě anonymního studentského hodnocení jednotlivých kurzů se jedná o další, pro nás velmi cenný, způsob náhledu toho, jak vnímají své studium studenti a studentky – vedení katedry slouží k interní diskusi o dalším rozvoji a reakreditacích studia.

Neostýchejte se proto zapojit a přijít, i kdyby vás zrovna nyní žádný návrh či připomínky nenapadaly! Pokud máte již nyní konkrétní či obecnější podněty, budeme rádi, pošlete-li nám je předem, a to na e-mail dr. Richter.

Setkání proběhne 15. 6. 2022 od 15:30 v místnosti M211 (bývalá 207).

Těšíme se na setkání!

Úvod > Aktuálně > Setkání studentů s vedením katedry