Vzájemně prospěšné setkávání Mezi výukou

Znáte to, čekáte na přednášku a jen tak klábosíte, protože vyučující respektuje akademickou čtvrthodinku. Nebo máte po vyučování hlad či potřebujete cukry, tak se domluvíte a jdete společně na oběd či nevinný dortík. Nebo se prostě jen potkáte v bufetu, u automatu na kafe, nebo v nějakém zákoutí v Celetné, o kterém nevíte, jak jste se tam dostali… Taková setkání jsou velmi důležitá, protože nám poskytují příležitost jen tak mezi řečí vyřešit spoustu problémů a obav, které běžně máme. Online je úplně nenahradíme, to ale neznamená, že se mezi výukou nemůžeme potkat.

Zatím pilotně se můžete přihlásit na komorní setkání ve skupince max. 10 spolužáků a jednoho člena katedry a probrat s nimi, co máte zrovna na srdci, co vám dělá starosti či na co byste se chtěli zeptat – ať už ohledně studia obecně, téhle zapeklité distanční situace, nebo všedního života.

Jak na to?

1. Registrujte se na jedno ze setkání zde. Zatím nabízíme tři termíny s Danou Mudd, Pavlou Malvotovou a Evou Richter.
  2. Udělejte si kávu, čaj… přineste si ten nevinný dortík… udělejte si pohodlí.
  3. Připojte se.
  4. Podívejte se na svůj problém, otázku či téma jinýma očima a s využitím fantazie vašich spolužáků.

Termíny:

Dana Mudd: 12. 11. v 18:00.

Pavla Malvotová: 16. 11. v 10:00

Eva Richter: 16. 11. v 15:30

Setkání budou trvat zhruba hodinu a půl. Odkaz na videokonferenci pošleme přihlášeným účastníkům den před termínem.

Odkaz na registrační formulář: http://limesurvey.ff.cuni.cz/index.php/496849?lang=cs

Úvod > Aktuálně > Vzájemně prospěšné setkávání Mezi výukou