O společnosti

Jsme tým expertů, kteří pracují na projektech v oblasti výzkumu a strategického poradenství pro organizace státní, veřejné správy a neziskové organizace.

Hledáme studenta/ku 3. – 5. ročníku sociologie, který/á by se zapojil/a do našeho výzkumného projektu na analýzu příčin a procesů vedoucích k rozdílům v odměňování žen a mužům v ČR (Gender Pay Gap). Podle ČSÚ mají ženy v ČR v průměru o 22 % nižší mzdu než muži. Naším úkolem je zmapovat a zanalyzovat příčiny a procesy, které mohou nerovnost způsobovat.

Co budeš dělat ty?

• Podílet se na organizaci a realizaci hloubkových rozhovorů a fokusních skupin
  • Kódovat kvalitativní data z rozhovorů a fokusních skupin
  • Analyzovat data a informace a interpretovat jejich výsledky
  • Tvořit prezentace a připravovat výstupy

Jak bychom si tě představovali?

• Jsi student/ka 3. – 5. ročníku VŠ obor sociologie
  • Hledáš pracovní stáž při škole a máš čas cca 30–80 hodin měsíčně
  • Máš teoretické i praktické zkušenosti se sociologickým kvalitativním výzkumem, kódováním dat a rád by ses dále zdokonaloval/a
  • Zajímá Tě, co obnáší práce v poradenství (Consultingu)
  • Umíš dobře pracovat v Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Máš strukturované analytické myšlení a nebojíš se výzev
  • Poradíš si s analýzou dat a množstvím informací

Co nabízíme?

• Možnost podílet se na výzkumu celospolečenského problému rozdíleného odměňování žen a mužů v ČR
  • Vyzkoušíš si práci v poradenství, v týmu se zkušenými experty z Česka i zahraničí
  • Získáš nebo prohloubíš si zkušenosti z realizace kvalitativního sociologického výzkumu
  • Podporu tvého rozvoje a růstu a možnost dalšího pracovního uplatnění
  • Potvrzení o absolvování stáže a účasti na řešení sociologického kvalitativního výzkumu (např. pro potřeby zápočtu na VŠ)

V případě tvého zájmu pošli své CV a krátký motivační dopis (max. 1 A4), ve kterém popíšeš své zkušenosti s kvalitativním sociologickým výzkumem, případně genderovou problematikou na email: hjanotova@deloittece.com, nejpozději do 29. 3. 2019.

Úvod > Příležitosti > Pracovní stáž na společenskovědním výzkumu (Consulting Internship) Duben – Říjen 2019