Česká sociologická společnost: soutěž studentských prací Benes Award 2019

Sekce sociální patologie ČSS a Professor Emeritus Michael Benes (Melbourne) vyhlašují jubilejní 10. ročník vědecké soutěže pro studentské práce v oborech sociální deviace – kriminologie – sociální patologie – sociologie ohrožených skupin – rizikové chování.

Soutěže se mohou zúčastnit současní nebo minulí studenti bakalářského nebo magisterského programu, bez věkového omezení. Přihlásit je možno práci, týkající se některé z uvedených problematik, obhajovanou na fakultě v letech 2016 – 2019.

Abstrakt práce (rozsah max. 2 strany, formát MS Word, vel. písma 12, řádkování 1,5) odešle každý soutěžící nejpozději do 17. března 2019 mailem na adresu: jholas@iksp.justice.cz. V emailu bude zároveň (jako scan) přiložena přihláška do soutěže, obsahující jméno soutěžícího, kontaktní adresu včetně emailu, studovanou školu a studijní obor, název přihlášené práce, jméno školitele a vlastnoruční podpis soutěžícího.

Další informace zde.

Úvod > Příležitosti > Česká sociologická společnost: soutěž studentských prací Benes Award 2019