Think-tank Evropské hodnoty (evropskehodnoty.cz) otevřel výběrové řízení na pozici stážista/stážistka v programu Kremlin Watch pro období letního semestru 2019.

Studenty čeká zajímavá týmová i samostatná práce na odhalování české extrémistické a dezinformační scény v mladém a motivovaném týmu, možnost setkání a spolupráce s osobnostmi české a mezinárodní expertní komunity a další příležitosti seberealizace a prohlubování Vašich znalostí pod odborným vedením.

Tato organizace si zakládá na tom, že stáže nejsou pouhou položkou do životopisu, ale že zde mají studenti možnost reálného osobního rozvoje a získání cenné praxe pro svůj další studijní a profesní růst. Především v programu Kremlin Watch probíhají stáže v mezinárodním týmu studentů/absolventů prestižních světových univerzit jako University of Oxford, Georgetown University, Sciences Po či University of Toronto. Zhruba třetina ze stážistů pak zůstává k další spolupráci.

Shrnutí informací ke stáži zde.
Veškeré potřebné informace k výběrovému řízení pro stáž probíhající v anglickojazyčném týmu jsou k nalezení zde a pro českou sekci zde – (termíny, specifikace pracovní náplně a podmínek stáže a přihlašovací formulář). Uzávěrka přihlášek je ve středu 9. ledna 2019.

Úvod > Příležitosti > Stáž: odhalování české extrémistické a dezinformační scény (program Kremlin Watch)