Diskuze: Jakou Evropu opravdu chceme?

Tým Eurocentra zve studenty na závěrečnou akci občanských konzultací s názvem: „Jakou Evropu opravdu chceme?“, která proběhne 7. listopadu od 17.00 hodin na Vysoké škole ekonomické v Praze (nám. W. Churchilla 4, Praha 3) v místnosti RB 101.

Tato akce je ukončením cyklu občanských konzultací, které jsou českou odpovědí na návrh francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na uspořádání veřejných diskusí o budoucím směřování Evropské unie. V rámci akce proběhne shrnutí diskusí, které se uskutečnily v průběhu tohoto roku v celé České republice.

Diskutovat budou:

• Tomáš Petříček, ministr zahraničních věcí ČR,
  • Aleš Chmelař, státní tajemník pro evropské záležitosti, ÚV ČR,

Akci moderuje Jarolím Antal, ředitel Centra evropských studii VŠE. Organizátoři žádají účastníky o včasný příchod s ohledem na hladký průběh akce.

V případě zájmu svou účast potvrďte na adrese eurocentrum.praha@euroskop.cz nejpozději do 6. listopadu 2018.

Pozvánka na akci zde.

Úvod > Příležitosti > Diskuze: Jakou Evropu opravdu chceme?