Nabídka praxe v oddělení Sociologie politiky

Nabídka praxe o rozsahu přibližně 100 hodin v oddělení Sociologie politiky

Oddělení Sociologie politiky Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. hledá magisterského studenta/studentku Sociologie (případně studenta/studentku třetího ročníku bakalářského studia), na přípravu a úpravy datových souborů. Požaduje se pokročilá znalost práce s MS Excel a IBM SPSS (včetně syntaxe) a dobrou znalost anglického jazyka (student/studentka bude pracovat s datovými zdroji, které jsou výhradně v anglickém jazyce: European Social Survey, The International Social Survey Programme, Eurostat, OECD). Požadované práce jsou v celkovém rozsahu přibližně 100 hodin a finální soubory by měly být doručeny do konce dubna 2018. Studentovi/studentce přísluší odměna 10000,-Kč (DPP). V případě zájmu je možná dlouhodobější spolupráce s oddělením Sociologie politiky.

Stručný životopis (včetně uvedení zkušeností s data managementem a SPSS syntaxí) zasílejte do 2. března 2018 na adresu ivan.petrusek@soc.cas.cz. Vybraní zájemci budou pozváni na osobní schůzku v první polovině března.

Úvod > Příležitosti > Nabídka praxe v oddělení Sociologie politiky