Brigáda: Tazatel/ka pro CVVM

Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i., přijme ihned TAZATELE/TAZATELKY pro provádění rozhovorů pomocí papírových dotazníků (PAPI).

Přesné znění inzerátu:

Hledáme externí spolupracovníky/ice pro jednorázový výzkum v lokalitách mimo Prahu. Práce tazatele/ky spočívá v provádění rozhovorů pomocí papírových dotazníků v určených lokalitách (předpokládaná doba rozhovoru asi 10 minut). Dotazování bude probíhat o těchto víkendech: 12. – 13. května, 26. – 27. května a 9. – 10. června 2018.

HLAVNÍM POŽADAVKEM JE VYTVOŘENÍ 3ČLENNÝCH SKUPIN, které budou mít vlastní auto!

Požadujeme:

věk minimálně 18 let,

vlastní auto (1 pro 3člennou skupinu),

komunikativnost,

spolehlivost a pečlivost,

možnost zúčastnit se minimálně 2 víkendů,

předchozí zkušenost s dotazováním je výhodou.

Skupina tazatelů/ek bude vyslána do určené lokality, kde v průběhu víkendu předepsaným způsobem provede určitý počet rozhovorů. V dané lokalitě budou mít zajištěno a hrazeno ubytování, také bude proplacen projetý benzín/nafta.

Odměna za dotazování v průběhu jednoho víkendu bude činit cca 4 500,- Kč hrubého pro jednoho tazatele/ku (přibližně 35 rozhovorů).

Povinné školení tazatelů se uskuteční ve středu 25. dubna 2018. Školení vč. organizačních záležitostí a podepisování dohod o provedení práce bude probíhat v Praze, proto upřednostňujeme zájemce z Prahy.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 210 310 591 nebo na e-mailu: marie.milenovska@soc.cas.cz, a to do čtvrtka 19. 4. 2018.

Úvod > Příležitosti > Brigáda: Tazatel/ka pro CVVM