Studentská konference 2018 KSA FF UPOL

Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci si Vás dovoluje pozvat na čtvrtý ročník  Studentské konference KSA FF UPOL, která se koná 11. 4. 2018.

Konference je věnována oborům sociologie, andragogiky, kulturní antropologie a  religionistiky. Naší vizí je propojit katedry těchto oborů po České republice. Prezentovány budou práce, kterými se studenti zabývají během studia svých oborů. Diplomové a libovolné studentské práce.

• Studentská konference se bude konat 11. 4. 2018 v budově FF UPOL, na třídě Svobody 26, Olomouc
  • Přihlásit se mohou studenti se svou dokončenou či rozpracovanou prací
  • Počet účastníků z jednotlivých kateder 2 – 3 studenti
  • Délka jednoho příspěvku nesmí překročit 15 min., po prezentaci příspěvku bude následovat 5 minutová diskuze
  • V případě většího zájmu bude konference dvoudenní
  • Účastníci mohou využít možnosti přespání na kolejích Univerzity Palackého
  • Přihlášení na konferenci formou registračního dotazníku, který spolu s dalšími informacemi najdete také na facebooku studentské konference, ksakonference.

Kontakty:

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci