Fórum rodinné politiky

Ministerstvo práce a sociálních věcí Vás zve na 1. ročník Fóra rodinné politiky, kterou pořádá Odbor rodinné politiky a politiky stárnutí MPVS.

Fórum rodinné politiky je dvoudenní akce, která se bude konat  ve dnech 31. srpna a 1. září 2017 v Parkhotelu Plzeň https://parkhotel-czech.eu/ s cílem vyvolat soustavnou veřejnou debatu ohledně cílů a zaměření rodinné politiky v České republice. Od příštího roku by se Fórum rodinné politiky mělo konat každoročně na Mezinárodní den rodiny, který je stanoven na 15. května.

Fórum rodinné politiky bude každoroční dvoudenní akce, která dá prostor pro debatu politické reprezentace a odborníků v oblasti rodinné politiky. Cílem akce je prostřednictvím diskuzí politické reprezentace, akademiků a odborníků v oblasti rodinné politiky, zástupců neziskových organizací a všech dalších subjektů aktivních v podpoře rodin, kteří budou moci představit svou činnost, zhodnotit současný stav, diskutovat možná opatření a pokusit se nalézt nové příležitosti a řešení.

Fórum se skládá ze dvou velkých panelů a několika paralelních workshopů s celkovou kapacitou okolo 300 účastníků.  Více informací naleznete v přiloženém programu ZDE nebo na adrese http://www.forumrodina.mpsv.cz/ .

V případě zájmu o účast, prosíme o registraci na moji emailovou adresu (martina.stybrova@mpsv.cz ) nebo adrese http://www.forumrodina.mpsv.cz/.

Úvod > Příležitosti > Fórum rodinné politiky