Pracovní nabídka: správce CAPI výzkumů

Výzkumná agentura STEM/MARK do svého terénního týmu hledáme správce CAPI výzkumů.

Charakteristika kolegy/kolegyně, kterého hledáme: veselá, komunikativní osobnost s nadšením pro HW a SW

Pracovní náplň

• příprava a realizace projektů osobního dotazování

• komunikace s tazateli

• řešení dotazů a problémů uživatelů dotazovacích zařízení

• administrativa spojená s evidencí a distribucí těchto zařízení Požadujeme

• znalosti v oblasti HW a SW (HW alespoň na základní úrovni)

• znalost kancelářských programů (word, excel …)

• časová flexibilita

• komunikativnost, vstřícnost, pečlivost

• smysl pro humor

Nabízíme

• dlouhodobou zajímavou a komunikativně náročnou práci, při které se hodně naučíte

• podíl na výzkumech pro televize, operátory, banky, velké společnosti …

• možnost seberealizace a profesního růstu – každý člověk a každý názor je pro nás důležitý

• odpovídající platové ohodnocení

• 5 týdnů dovolené a další firemní benefity

• příjemné a přátelské pracovní prostředí, v blízkosti metra B, C na Praze 8

• flexibilitu – vyzvedávání dítěte ze školky, home office – žádný problém

• nulovou rutinu

Kontakt: Roman Kašša, 225 986 811, kassa@stemmark.cz

Úvod > Příležitosti > Pracovní nabídka: správce CAPI výzkumů