Přednáška: Ukrajina: jak vybudovat národ a nebýt obviněn z nacionalismu?

Východoevropský klub Vás srdečně zve na přednášku s názvem Ukrajina: jak vybudovat národ a nebýt obviněn z nacionalismu?, která se uskuteční ve čtvrtek 18.5. v 18:45 na Filozofiké fakultě UK, Náměstí J. Palacha 2, v místnosti č. 301.

Přednášet bude Dr. Valerija Korabljevová, která momentálně působí jako hostující lektorka nadačního fondu Prague Civil Society Center na Institutu mezinárodních studií FSV UK. Ve své poslední knize Social Meanings of Ideology se věnuje ideologické transformaci evropské modernity, kam patří také racionalita trhu a její alternativy. Zvláštním případem se v této souvislosti ukázal být ukrajinský Euromajdan.

Ukrajina_ jak vybudovat národ a nebýt obviněn z nacionalismu

Úvod > Příležitosti > Přednáška: Ukrajina: jak vybudovat národ a nebýt obviněn z nacionalismu?